Ars Electronica Animation Festival 2017

19-25 Mayıs  2018

 

Ars Electronica ve CerModern işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan gösterim programı kapsamında, 2017 Eylül ayında Avusturya'nın Linz şehrinde yer alan ve dijital sanatsal alanında öncü kurumlardan olan Ars Electronica Center'ın temel etkinliklerinden olan Ars Electronica Animasyon Festivali yarışma bölümünde yer alan 45 filmin gösterimi yapılacaktır. Kullanılan dil içeriği ve stili açısından çeşitlilik üzerine güçlü bir vurgu yapan program, animasyonun (bilgisayar) ne kadar hızlı geliştiğine ve gündelik yaşamımızı ne kadar güçlü etkilediğine dair dijital sanatçıların tanıklıklarını sunmaktadır.

 

5 bölümden oluşan gösterim programı, Yapısızlaştırılmış Genişletilmiş & Deneysel, Anlatı, Müzik Görselleri, Hibrid Teknolojiler, Geç Saat adlı başlıklarda gösterilecek toplam 45 çalışmadan oluşmaktadır.

 

//

 

The Ars Electronica Animation Festival is one of the mainstays of the Ars Electronica Festival. The accent is on diversity with respect to both content and style here. The programming delivers impressive testimony to how quickly (computer) animation is growing and how strongly it influences our everyday life.

 

Screening Programs:

This year's five screening programs are: Music Visuals, Narration, Expanded & Experimental, Hybrid Technologies Late Night

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI