Etkinlikler

+

Belgesel Gösterimi: Koro

9 Mart 2019 /  13:00

KORO Belgeseli; Van/Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Ortaokulu müzik öğretmeni, müzisyen, Beşiktaş taraftarı Mecnun Dinçer’in yirmi kız öğrencisiyle kurduğu koronun Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin davetiyle Ankara’da gerçekleştirdikleri ilk turnelerinin hikayesini anlatmaktadır.

“Her insanın hikayesi vardır ama şiiri yoktur” Özdemir Asaf

KORO filmi başta Mecnun öğretmen olmak üzere şiiri olan insanlara adandı.

Filmin süresi 20 dk.

Yapımcı-Yönetmen: Armağan Pekkaya

 

//

 

Armağan Pekkaya

1980 yılında Ankara’da doğdu. Ankara üniversitesi iletişim fakültesi, radyo-tv ve sinema bölümü’nde lisans öğrenimi gördü. Ulusal ve uluslararası festivallerde gösterildi ve çeşitli ödüller aldı. ALtın Portakal ve Altın Koza ödülleri de bulunan Armağan Pekkaya aynı zamanda Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

filmografi: dışarıda olmak-belgesel ,her aşk kendini yaşar-belgesel, yapboz-belgesel, sus-kurmaca, f.k.(10)-kurmaca, bakiye0-kurmaca, kimsesiz-kurmaca, dreamcatcher767-deneysel, açı karşı açı-kurmaca,insan kokusu-belgesel, sesler ve küller-kurmaca, tolerans-belgesel, müsteşfa-belgesel, mutfak-belgesel, Beni Duyuyor musun-belgesel, 3 Kadın-belgesel, Samir’in Rüyası-Belgesel, Tanıklar-Belgesel, Koro-Belgesel

 

Gösterim ücretsizdir.

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI