Etkinlikler

+

JazzExpose: Çağrı Yılmaz Band

2 Eylül 2020  20:00

Çağrı Yılmaz Band; vokalde Çağrı Yılmaz, saksafonda Toprak Barut, gitarda Yunus Muti, kontrbasta Ege Oluklu ve davulda Serkan Alagök ile caz, soul standartları ve düzenlemelerinden oluşan repertuarıyla sahnede olacak.

Çağrı Yılmaz, 2008 yılında Encore Caz Vokal Topluluğu’nda söylemeye başladı. Bu sırada Janusz Szprot, Kamil Erdem, Cem Aksel, Ümit Eroğlu gibi isimlerle çalışma fırsatı buldu. 2011’den itibaren solo performanslarına başladı. Aynı dönemde Yıldız İbrahimova ve Meltem Ege ile çalışmalarda bulundu. Polonya’da düzenlenen Pulawy Jazz Workshop’ta Sibel Köse, Bogdan Holownia gibi isimlerle çalıştı. 2014 ve 2016 yılında Nardis Genç Caz Vokal Yarışması’na katıldı ve bu yarışmalardan önemli dereceler elde etti.

//

Çağrı Yılmaz started to sing with Encore Jazz Vocal Ensemble in 2008. He got the opportunity to work with Janusz Szprot, Kamil Erdem, Cem Aksel, Ümit Eroğlu. He has started to perform as solo vocalist since 2011. At the same time, he worked with Yıldız İbrahimova and Meltem Ege, attended to Pulawy Jazz Workshop in Poland and worked with Sibel Köse and Bogdan Holownia there. In 2014 and 2016, he participated Nardis Jazz Vocal Competition and got significant results there. Tonight, the band will perform with a repertoire that consists jazz, soul standards.

 

Biletler Biletix'te

 

2 Eylül 2020, Çarşamba

Saat: 20.00

Bilet: 50 TL

 

*Etkinlik açık havada gerçekleşecektir.

*Etkinlik bistro masa ve yemekli masa düzenindedir.Yemekli masalarda ve grup katılımlarında telefonla rezervasyon yapılması zorunludur. (0312) 310 00 00/140

*Kontenjan sınırlı sayıdadır.

*Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.

*Misafirlerimiz tesis girişlerinde bulunan el antisteptikleriyle ellerini temizledikten sonra içeriye giriş yapabilmektedir.

*Masalar arası mesafemiz en az 1,5 metre ve yan yana sandalyelerimizin arası 60 santimetredir.

*Her masada el antisteptiği bulunmaktadır. Bulunmaması halinde çalışanlarımızdan lütfen hijyen malzemesi talep ediniz.

*CerModern etkinlik ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI