Etkinlikler

+

JazzExpose: Retro Queen

11 Eylül 2020  20:00

Ankara’lı müzik grubu Retro Queen, hâli hazırda yakın arkadaş olan ve uzun yıllardır farklı projelerde müzik kariyerlerini sürdüren beş başarılı kadın müzisyenin bir araya gelmesiyle, 2015 yılında kuruldu. O günden beri, birlikte müzik yapmayı ve aynı sahneyi paylaşmayı çok seven bu kadınlar; vokal ve saksafonda Tuğçe Aslan, elektrogitar ve geri vokalde Gözde Gürün Demireriden, klavye ve geri vokalde Arya Duru, basgitarda Tuğba Gürsoy ve davulda Çisem Çolak’tır.

 

Retro Queen, eğlenceli sahne dinamiğiyle birlikte, farklı müzik türlerinden kendine yakışanı seçerek oluşturduğu geniş bir repertuar yelpazesi de sunar. Grubun amacı, çalmayı ve dinlemeyi sevdikleri, geçmişten günümüze klasikleşen şarkıları kendi özgün tarzlarıyla yorumlamak ve dinleyiciye akılda kalan bir müzik zevki yaşatmaktır.

Grup üyelerinin her biri, Retro Queen dışında; avukatlık, akademisyenlik, çevirmenlik, öğretmenlik gibi farklı iş kollarında faaliyet göstermekle birlikte, başka müzik projelerinde de yer almakta ve solo müzik kariyerlerine devam etmektedirler.

Hayvan hakları ve kadın dayanışması gibi çeşitli sosyal projeler ve festivallerde pek çok kez yer alan Retro Queen, Ankara’nın önde gelen müzik mekanlarında devam eden programlarının yanı sıra; farklı şehirlerde konserler, festivaller ve açılışlarda sahne alarak etkinliklerini sürdürmekte ve ilerleyen dönemde beste çalışmalarına da yoğunlaşmayı planlamaktadır.

 

Biletler Biletix'te

11 Eylül 2020, Cuma

Saat: 20.00

Bilet: 50 TL

 

*Etkinlik açık havada gerçekleşecektir.

*Etkinlik bistro masa ve yemekli masa düzenindedir.Yemekli masalarda ve grup katılımlarında telefonla rezervasyon yapılması zorunludur. (0312) 310 00 00/140

*Kontenjan sınırlı sayıdadır.

*Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.

*Misafirlerimiz tesis girişlerinde bulunan el antisteptikleriyle ellerini temizledikten sonra içeriye giriş yapabilmektedir.

*Masalar arası mesafemiz en az 1,5 metre ve yan yana sandalyelerimizin arası 60 santimetredir.

*Her masada el antisteptiği bulunmaktadır. Bulunmaması halinde çalışanlarımızdan lütfen hijyen malzemesi talep ediniz.

*CerModern etkinlik ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI