MEHMET TURGUT “ROCK’N FRAME!”

21-30.04.2012

Fotoğrafın usta ismi, rock’n roll’un asi çocuğu Mehmet Turgut’un “rock” fotoğrafları; “Rock’n Frame” sergisiyle İstanbul’dan sonra ilk defa, 21-30 Nisan 2012 tarihleri arasında Ankara Cer Modern’de! Alice Cooper, Metallica, Teoman, Erkin Koray, Özge Fışkın, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danişmend gibi rock müziğinin sevilen isimlerinin fotoğraflarının yer aldığı rock’n roll sergisinin 21 Nisan 2012, Cumartesi günü gerçekleşecek açılış öncesinde saat 16:00’da söyleşi ve imza günü de gerçekleşecek.

 

İstanbul’un ardından ilk kez Ankara’da düzenlenen “Rock’n Frame” sergisinin açılışı öncesinde gerçekleşecek söyleşi ve imza gününde sevenleri, Mehmet Turgut’la sohbet etme, fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar.

 

“Rock’n Frame” sergisinde; Mehmet Turgut’un objektifinden yerli ve yabancı toplam 65 rock yıldızı sahne alıyor. Sergi; Alice Cooper, Ozzy Osbourne, Metallica, Apocalyptica, Slayer, Aslı Gökyokuş, Aylin Aslım, Erdem Yener, Çilekeş, Erkin Koray, Gökçe, Gripin, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danişmend, Mirkelam - Kargo, Nejat Yavaşoğulları, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Redd, Rock FM, Sakin, Serkan Çeliköz, Teoman, Ete Kurttekin, Yasemin Mori, Yüksek Sadakat, Nikkiwild, Badem, Zagaband ve daha birçok sevilen ismin fotoğraflarından oluşuyor.

 

Mehmet Turgut’un, Efes Dark ve Nadoworks’in destekleriyle gerçekleşen “Rock’n Frame” sergisi; 21-30 Nisan 2012 tarihleri arasında Ankara Cer Modern’de ücretsiz olarak fotoğraf meraklılarının ziyaretine açık.

 

 

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI