Etkinlikler

+

Performans: Monoton Kadın

16 Ocak 2020/ 19:00

Biraz da günümüz toplumunun sıkışıp kalmış insanının bir yansıması sanırım. İnsani değerlerin daha materyalist değerlere tercihi. Yaşamın kaosu içine sıkışıp kalmanın normal görüldüğü ancak gerçekte duyguların bastırıldığı bir döngü bu. İletişimin kaba ve sahte görünümü. Hayatın dengeleri çoğu zaman elimizde olmasa da katlanılmaz döngülerin içine girsek de yaşamak ve hayatı yakalamak bizim elimizde. Monotonluk yaşamın içinde değil beynimizin içinde. Kalk ve bir an önce yaşamını monotonluktan kurtar. Unutma ki zamanın az, karşına çıkan iyi şeyleri görmezden gelme.

Sev inan ve paylaş...

I guess it's somehow the reflection of the trapped individual of today's society.  Preferring humanistic values ​​over materialistic values. This is a loop where it seems normal to be trapped in the chaos of life, where actually emotions are suppressed.  Rough and fake view of the communication. Though we cannot balance our lives all the time and we experience unbearable loops, we can still live through and seize the life.

Monotony is not in the life, but in our brains. Get up and save your life from monotony. Remember that your time is limited, don't ignore the good things that come up. Love, believe and share ...

Bilet fiyatı 30 TL

Biletler biletix’te

https://www.biletix.com/etkinlik/ZB302/ANKARA/tr

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI