Etkinlikler

+

Two Worlds (İki Ayrı Dünya) Dans Gösterisi / Dance Performance

1 Mayıs 2018 /  19:30-20:30

Amnon Damti ve Jill Damti-Feingold, sağır bir dansçı ile duyan bir dansçı arasındaki eşsiz dans performans uyumunu sahnelerler. Amnon ve eşi Jill'in sessizlik, dans, pandomim ve işaret dili dünyalarını, izleyicilere büyüleyici ve benzersiz bir şekilde aktardıkları bu performansta yeni bir dünyayla karşılaşıyoruz. Sanatsal deneyimin ötesinde, performansları ile çok önemli bir mesaj veriyorlar: “bu hayatta her şey mümkün!”

 

Amnon Damti and Jill Damti-Feingold present a unique blend between the world of a deaf dancer and that of a hearing dancer. In this performance, conveyed in a fascinating and unique manner, the audience encounters a new world – the world of silence, dance, pantomime and sign language, used daily by Amnon and his partner, Jill. Beyond the artistic experience, the performance conveys a very significant message - that everything is possible.

 

İsrail Büyükelçiliği destekleri ile gerçekleşen "Two Worlds" (İki Ayrı Dünya) adlı dans gösterisi ücretsizdir / The "Two Worlds" titled dance performance is organized with the support of the Embassy of Israel and is free of entrance.

 

Salonumuz 300 kişi ile sınırlıdır / The Performance Hall is limited up to 300 pax.

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI