CerModern Kurumsal Hizmetler

+

CerModern, modern mimarisi ve eşsiz lokasyonu ile sıradışı mekan alternatiflerini, iş ve sosyal etkinliklerinizi sanatla iç içe gerçekleştirmeniz için sunuyor.

Cermodern bünyesinde hizmet veren CaféModern, uzman ekibi ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile özel etkinliklerinizin çözüm ortağı olarak seçkin catering menüleriyle hizmet vermektedir.

360 kişilik Konferans Salonu, ileri teknoloji ses ve ışık sistemleriyle seminer, toplantı ve konferanslarınıza ev sahipliği yaparken 400 m2 alana sahip Fuaye Alanı ve  2400 m2 alana sahip avlusu ile her türlü organizasyonlarınıza  imkan sağlamaktadır.

 

ÜRÜN LANSMANLARI

GALA

TOPLANTI

SEMİNER

KOKTEYL

 

+

Konferans Ve Çok Amaçlı Salon

360 kişilik konferans salonu, simültane tercüme odalarının yanı sıra profesyonel akustik öğeleriyle de donatılmış durumdadır. Her türlü konferans, seminer, film gösterimi ve lansman etkinliğinizde kullanabileceğiniz bu salonunun hemen yanı başındaki 600 m2‘lik resepsiyon alanında toplantılarınıza ferah bir ortamda ara vermiş olursunuz.

+

Fuaye

Fuaye Alanı, sıradışı mimarisiyle ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz fonksiyonel ve geniş alanı ile oldukça kullanışlı bir mekan alternatifi sunuyor.

+

Teras

CerModern Teras, 2400 m2 ahşap zeminli alanı ile benzersiz bir etkinlik alanıdır. 1900’lü yılların mimari estetiği ile bütünleşmiş yenilikçi ve modern bir atmosferde yer alan Teras; konforlu, şık ve esnek bir kullanım alanı sunmaktadır.

 

+

CafeModern

CafeModern, ikonik mimarisi ve zengin menüsü ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatmaktadır. Özenle seçilmiş doğal ve ev yapımı ürünlerden oluşan menüsü ile gerek hafta içi gerekse hafta sonları yepyeni ve keyifli bir yemek deneyimi sunmaktadır.

 

CafeModern; kurumsal etkinliklerinize, özel davet ve resepsiyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından detaylandırılan organizasyonlarınızda zengin menülerimizle keyifli bir yemek deneyimi sunuyoruz.

 

+

NEWSLETTER

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

+

Salon rezervasyonları ve fiyat talepleriniz için:

 

selim.akgul@cermodern.org

0 (312) 310 00 00 / 131

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI