Hub Makers Space

+

Salı-Pazar / 10:00-18:00

0 (312) 310 00 00 / 136

 

Hub Makers Space

+

Makerspace'ler, bilim, mühendislik, teknoloji ve sanata ilgi duyan insanların, kurulu makineler ve ekipmanlarla yaratıcı projelerini gerçekleştirebildikleri mekanlardır. Elektrikli testerelerden 3 boyutlu yazıcılara, elektronik sensörlerden ses ve görüntü tasarım ekipmanlarına kadar geniş bir yelpazede tasarım yapma imkanı sunarlar. Bu mekanlar, kolektif üretim ve deneysel çalışmaların yapıldığı kültürel alanlardır.

 

HUB Makerspace, Cermodern'in kültür ve sanat faaliyetlerini toplum odaklı yeni düşünce akımlarıyla buluşturmayı, çocuk, genç ve yetişkinlerin becerilerini destekleyerek üretim süreçlerine katılımlarını teşvik etmeyi amaçlar. Teknoloji ve müze çalışmaları alanında otuz yıllık deneyime sahip Reo-Tek iş birlikteliğiyle oluşturulan Hub Makerspace, geleceğin liderleri, mühendisleri ve sanatçılarına bir buluşma mekanı tanımlarken bireylerin yeteneklerini keşfetme ve geliştirme imkânı sunuyor.

 

Makerspaces are places where people interested in science, engineering, technology, and art can realize their creative projects using available machines and equipment. They offer a wide range of working opportunities, from electric saws to 3D printers, and from electronic sensors to sound and visual design equipment. These spaces are cultural areas where collective production and experimental work take place.

 

HUB Makerspace aims to bring together the cultural and artistic activities of Cermodern with community-focused unique thinking processes, while encouraging the participation of children, young people, and adults in the production process. Established through a partnership with Reo-Tek, which is a company that has thirty years of experience in technology and museum studies, Hub Makerspace defines itself as a meeting place for future leaders, engineers, and artists, while providing individuals with the opportunity to discover and develop their skillsets.

+

Atölyeler

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI